• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Öntödei technológus

Szakmailag felkészült, kihívásokat kedvelő munkatársat keres Öntödei technológus munkakörbe. (the English version see below)

Feladatok:

  • közreműködés az új, illetve a követő formák/szerszámok kialakításánál a
    tervezési osztállyal közös munkában
  • termelési dokumentumok és termelési berendezések előkészítése
  • bemintázások felügyelete és elvégzése
  • folyamatban lévő gyártási folyamatok felügyelete és optimalizálása (selejt, ciklusidő, folyamatstabilitás)
  • aktuális műszaki problémák elemzése és megoldása
  • komplett programkészítés az új vagy áthelyezett szerszámoknál (automatizálás)
  • alkatrész, és gép specifikus oktatások tartása
  • specializálódás öntéstechnológia/kenéstechnika/kivevő robottechnológia/hűtéstechnológiára
  • kísérletek végzése (Squeese Pin, vákuum, minimál kenés, temperálás)
  • duális egyetemi képzésen résztvevő hallgatók támogatása a szakmai munkában.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú képzettség
  • gyártóberendezéseken szerzett releváns szakmai tapasztalat (öntőgép, kenő- és hűtőrendszerek, robotok stb.)
  • kiváló problémafelismerő és megoldó képesség
  • jó kommunikációs és szervezőképesség
  • megbízhatóság és önállóság
  • kommunikációs szintű német, vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • azonnali munkakezdés
  • intenzív betanulás
  • dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem és cafeteria juttatás
  • stabil, a piacon elismert vállalati háttér

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely - Magyarország

 A sikeres pályázónak vonzó juttatási csomagot, kihívásokban bővelkedő változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési és karrierlehetőséget kínálunk.

Foundry Technologist

Tasks:

  • cooperation work with construction department concerning new and follow-up mould / tools tool concept
  • preparation of manufacturing documents and production equipments
  • supervising of sampling
  • controlling of manufacturing processes and  its optimizing (reject, cycle time, process stable)
  • analyses and solving of actual technical issues
  • complete program preparing for new or relocated tools (automatization)
  • product- and machine specific train
  • specialization in casting technology / spraying technology / part removing robot technology / cooling technology
  • making trials (Squeeze Pin, vacuum, minimal spraying, tempering)
  • support the students in dual university in the professional work

Our requirements:

  • related university degree
  • proven experience with manufacturing equipments (casting machine, spraying- and cooling equipments, robots, etc.)
  • excellent problem recognizing and resolving skills
  • good communication and coordination skills
  • reliability and ability to work independently
  • communicative level German or English is advantage

What we offer:

  • professional challenges, development opportunity
  • prompt start to work
  • intensive training
  • dynamic team
  • competitive salary and cafeteria bonus
  • stable, recognized company background on the market

Job location: Sátoraljaújhely - Hungary

We offer attractive benefit package, various tasks with several challenges furthermore opportunity for development and carrier at an international company for the successful candidate.

Prec-Cast Öntödei Kft

Humánpolitikai osztály

3980 Sátoraljaújhely, Ipar u. 2.

e-mail: L.petroczi@preccast.hu

Tel: +36-47-523-030

Egyéb munkák ebben a kategóriában