• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Vevőszolgálati munkatárs

Szakmailag felkészült, kihívásokat kedvelő munkatársat keres Vevőszolgálati munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

  • vevői megrendelések rögzítése, nyomon követése, kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • vevőkkel, szállító partnerekkel történő folyamatos, proaktív írásos és telefonos kapcsolattartás
  • szállítási indítványok készítése, kiszállítások szervezése és koordinálása
  • fuvarnyilvántartás vezetése, nyomon követése, vonatkozó számlák ellenőrzése
  • kapcsolódó szervezeti egységekkel aktív és szoros együttműködés, releváns információk továbbítása feléjük, az optimális információáramlás biztosítása
  • aktív szerepvállalás a mindennapi hatékony ügymenetben
  • Kimutatások készítése és kezelése

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • 1-3 év vevői kapcsolattartás területen szerzett tapasztalat, termelő vállalatnál
  • tárgyalóképes német-, és/vagy angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs és priorizáló képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok magabiztos kezelése)
  • autóiparban vagy elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • munkájára igényes, pontos, precíz munkatárs
  • önálló és felelősségteljes, vevőorientált hozzáállás
  • stressz tűrés, nagyfokú szervezőkészség

Előnyök:

  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, modern munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus logisztikai csapat
  • azonnali munkakezdés
  • intenzív betanulás
  • versenyképes jövedelem és cafatéria juttatás
  • felelősséggel járó munkakör
  • stabil, piacon elismert vállalati háttér

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

A sikeres pályázónak vonzó, kihívásokban bővelkedő, változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési lehetőséget kínálunk.

Prec-Cast Öntödei Kft

Humánpolitikai osztály

3980 Sátoraljaújhely, Ipar u. 2.

e-mail: L.petroczi@preccast.hu

Tel: +36-47-523-030

Egyéb munkák ebben a kategóriában