• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Termeléstervező

Szakmailag felkészült, a kihívásokat kedvelő munkatársat keresünk termeléstervező munkakörbe.

Feladatok:

  • havi és heti termelési tervek elkészítése, a vevői igényeknek megfelelően
  • termékcsoportok gyártástervezői felügyelete
  • gyártási rendelések kezelése, karbantartása
  • kapacitáselemzés, kimutatások készítése
  • alapanyagok, erőforrások rendelkezésre állásának nyomon követése,
  • félkész,- és késztermék szintek optimalizálása, karbantartása
  • tervezési folyamatok optimalizálása
  • kapcsolódó szervezeti egységekkel aktív és szoros együttműködés, releváns információk továbbítása feléjük, az optimális információáramlás biztosítása

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség, műszaki vagy közgazdaságtudományi területen
  • minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat termeléstervezőként vagy hasonló munkakörben
  • termelésirányító rendszerek ismerete
  • MS Office (Excel) magas szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • munkájára igényes, pontos, precíz munkatárs
  • stressz tűrés, nagyfokú szervezőkészség

Előnyök:

  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete

A sikeres pályázónak vonzó juttatási csomagot, kihívásokban bővelkedő változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési és karrierlehetőséget kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne aktív tagja lenni egy sikeres csapatnak, küldje el címünkre magyar és német, vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát.

Prec-Cast Öntödei Kft

Humánpolitikai osztály

3980 Sátoraljaújhely, Ipar u. 2.

Egyéb munkák ebben a kategóriában