• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Szerszámtervező

Szakmailag felkészült, kihívásokat kedvelő munkatársat keres Szerszámtervező munkakörbe. (the English version see below)

Feladatok:

  • alumíniumnyomásos öntőszerszámok, levágó szerszámok, megmunkáló- és szerelő készülékek, nyomáspróbázó berendezések, célgépek tervezése CRO tervezőrendszerben
  • CNC technikára épülő gyártás előkészítése, támogatása, ellenőrzése
  • folyamatos kapcsolattartás a társüzemekkel (pl.: Szerszámüzem, Öntöde, CNC megmunkáló, Technológia stb.)
  • műszaki egyeztetések multinacionális vevőkkel

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • gyakorlati tapasztalat 3D tervezőrendszerekben

Előny:

  • CREO és/vagy egyéb CAM szoftver ismerete
  • gyártási, technológiai tapasztalat
  • hasonló munkakörben autóipari, vagy autóipari beszállító vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, modern munkahely,
  •  dinamikus csapat
  • azonnali munkakezdés
  • intenzív betanulás
  • versenyképes jövedelem és cafeteria juttatás

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely - Magyarország

 A sikeres pályázónak vonzó juttatási csomagot, kihívásokban bővelkedő változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési és karrierlehetőséget kínálunk.

Tool Designer

Tasks:

  • construction of aluminum high pressure die casting tools, trimming tools, machining- and assembling devices, leakage testing equipments and target machines in CRO construction system
  • preparing, support and check of CNC technology based production
  • continuous contact with other departments (tooling workshops, Foundry, CNC workshops, Technology department, etc.)
  • technical discussions with international customers

Our requirements:

  • engineer university degree
  • practical experience in 3D construction systems

Advantage:

  • knowledge of CREO and/or other  CAM software
  • experience in production and technology
  • experience in similar position at automotive- or automotive supplier company
  • knowledge of English and/or German language

What we offer:

  • professional challenges, modern working environment
  • dynamic team
  • prompt start to work
  • intensive training
  • competitive salary and cafeteria bonus

Job location: Sátoraljaújhely - Hungary

We offer attractive benefit package, various tasks with several challenges furthermore opportunity for development and carrier at an international company for the successful candidate.

Prec-Cast Öntödei Kft

Humánpolitikai osztály

3980 Sátoraljaújhely, Ipar u. 2.

e-mail: L.petroczi@preccast.hu

Tel: +36-47-523-030

Egyéb munkák ebben a kategóriában